Skip to main content

Top 10 psychoterapeutów na Mokotowie i w Śródmieściu w Warszawie

Dodaj komentarz

Odczuwasz brak sensu życia, nie radzisz sobie ze stresem lub doświadczasz wybuchów złości? Jeśli czujesz, że dotychczasowe sposoby radzenia sobie z tymi problemami nie działają, a chcesz poprawić jakość swojego życia, skorzystaj z pomocy psychoterapeuty. Specjalista pomoże Ci powrócić do równowagi emocjonalnej. Sprawdź ranking Top 10 psychoterapeutów na Mokotowie i w Śródmieściu w Warszawie.

Gdzie szukać najlepszego psychoterapeuty z Warszawy?

1. Katarzyna Stefaniak

Psycholog i psychoterapeutka Katarzyna Stefaniak dysponuje wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej z osobami dorosłymi. Specjalizuje się w psychoterapii uzależnień i terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. W gabinecie zlokalizowanym na granicy Śródmieścia i Mokotowa w Warszawie prowadzi psychoterapię w nurcie psychodynamicznym. Z terapii można też skorzystać z wersji online.

Zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną dla osób zmagających się zarówno z poważnymi, jak i łagodnymi problemami natury psychologicznej. Pomaga w radzeniu sobie z zaburzeniami osobowości i nastroju, z dolegliwościami psychosomatycznymi i nerwicą. Proponuje klientom wsparcie w sytuacjach kryzysowych, takich jak rozwód lub śmierć bliskiej osoby, i wsparcie w rozwoju osobistym. Oferuje nie tylko psychoterapię indywidualną, ale także pracę z ciałem metodą łagodnej bioenergetyki.

Psycholog, psychoterapeuta Katarzyna Stefaniak
ul. Polna 3a lok. 25
00-622 Warszawa
tel.: 500 831 957
www: psychoterapia-polna.warszawa.pl

Katarzyna Stefaniak - psycholog Mokotów
 

2. Mateusz Czarnecki

Ośrodek Psychoterapii Mateusz Czarnecki & Co. znajduje się w centrum Warszawy. Oferuje kompleksową pomoc psychologiczną na miejscu w gabinecie lub online. W zakres usług wchodzi nie tylko psychoterapia indywidualna, ale także terapia dla par i małżeństw, psychoterapia grupowa i trening interpersonalny. Jako doświadczony psycholog Mateusz Czarnecki wychodzi naprzeciw potrzebom osób zmagających się z różnego rodzaju trudnościami w życiu, kryzysami czy uzależnieniami. Zapewnia profesjonalne wsparcie każdemu, kto odczuwa pustkę emocjonalną, zniechęcenie, dolegliwości somatyczne czy zmaga się z natrętnymi myślami.

Recepcja Ośrodka Psychoterapii Mateusz Czarnecki & Co.
ul. Mokotowska 23
02-972 Warszawa
tel.: 790 446 445

Mateusz Czarnecki - Psychoterapia Mokotów
 

3. Karolina Misztal

Karolina Misztal jako psycholog i psychoterapeuta oferuje psychoterapię w nurcie psychodynamicznym skoncentrowanej na przeniesieniu. Pomaga klientom w powrocie do równowagi psychicznej, co przekłada się na poprawę jakości życia. Prowadzi psychoterapię indywidualną - również w języku angielskim, konsultacje i sesje psychologiczne dla przedsiębiorców. W Gabinecie Psychoterapii Wewnętrzny Kompas na warszawskim Śródmieściu pomaga osobom z zaburzeniami osobowości, odżywiania, trudnościami w relacjach, wypaleniem zawodowym, depresją czy nerwicą. Zapewnia indywidualne podejście i fachowe wsparcie w poprawie stanu zdrowia psychicznego.

Karolina Misztal
Al. Solidarności 129/131 lok. 174
00-143 Warszawa
tel.: 794 907 324

Karolina Misztal - Psycholog, psychoterapeuta Warszawa
 

4. Ośrodek Psychoterapii Przystań Tu

Ośrodek Psychoterapii Przystań Tu w centrum Warszawy to zespół doświadczonych psychologów i psychoterapeutów. Świadczy usługi w obszarze psychoterapii zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Oferuje psychoterapię indywidualną dla młodzieży i dorosłych - również online, konsultacje wychowawcze, terapię dla par i małżeństw. Prowadzi terapeutyczne grupy wsparcia dla osób zmagających się z podobnymi problemami i sesje coachingowe dla osób, które szukają inspiracji i motywacji do zmian w życiu. Ośrodek Psychoterapii Przystań Tu organizuje warsztaty, szkolenia i sesje indywidualne dla pracowników firm.

Przystań TU Ośrodek Psychoterapii
ul. Wilcza 33 lok. 27
00-544 Warszawa
tel.: 789 400 067

Ośrodek Psychoterapii Przystań Tu - psychoterapia indywidualna Warszawa
 

5. Przestrzeń Holistic

Przestrzeń Holistic to centrum psychoterapii, terapii dla par i seksuologii w Śródmieściu w Warszawie. Pomagając klientom w poprawie zdrowia psychicznego, stawia na holistyczne podejście i szuka powiązań między psychiką a ciałem. Oferuje nie tylko psychoterapię psychodynamiczną, która pomaga dotrzeć do nieuświadomionych przyczyn problemów natury psychicznej, ale także psychoterapię integracyjną z indywidualnym podejściem do problemów dzieci, młodzieży i dorosłych. Przestrzeń Holistic pomaga zadbać o ciało i umysł. Wspiera klientów w radzeniu sobie ze stanami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, chronicznym zmęczeniem, brakiem motywacji czy trudnościami w relacjach międzyludzkich.

Przestrzeń Holistic
Aleje Ujazdowskie 26/3
00-478 Warszawa
tel.: 794 205 629

Przestrzeń Holistic - psychoterapia psychodynamiczna
 

6. Centrum Psychoterapii Twój Czas

Centrum Psychoterapii Twój Czas w Warszawie jako zespół psychologów, psychoterapeutów i psychiatrów zajmuje się kompleksowym diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń natury psychicznej. Oferuje psychoterapię indywidualną dla dorosłych, konsultacje psychologiczne, terapię grupową oraz dla par i rodzin. Pomaga osobom borykającym się z depresją, zaburzeniami lękowymi, dolegliwościami psychosomatycznymi i nie tylko. Ośrodek psychoterapii Twój Czas prowadzi terapię na miejscu, w gabinecie w centrum Warszawy, lub online.

Twój Czas – Centrum Psychoterapii
ul. Marszałkowska 83 lok. 4
00-683 Warszawa
tel.: 731 02 07 09

Centrum Psychoterapii Twój Czas - pomoc psychologiczna Mokotów
 

7. Centrum Psychoterapii i Rozwoju Przystań Po Wsparcie

Centrum Psychoterapii i Rozwoju Przystań Po Wsparcie w Warszawie to grupa psychologów specjalizujących się w psychoterapii systemowej, pomocnej w rozwiązywaniu problemów rodzinnych, i Gestalt - stawiającej na rozwój samoświadomości. Zapewnia profesjonalne wsparcie psychologiczne dla młodzieży, dorosłych, rodzin i par. Pomaga odzyskać zdrowie psychiczne i równowagę emocjonalną. Oferuje poradnictwo psychologiczne dla rodziców dzieci sprawiających problemy wychowawcze. Prowadzi psychoterapię indywidualną, dla par, konsultacje psychoterapeutyczne i sesje rozwoju osobistego.

Przystań Po Wsparcie - Centrum Psychoterapii i Rozwoju
al. Niepodległości 245/92
00-570 Warszawa
tel.: 509 444 468

Centrum Psychoterapii i Rozwoju Przystań Po Wsparcie - psychoterapeuta Warszawa Mokotów
 

8. Maciej Popławski

Dr Maciej Popławski to doświadczony psycholog, socjolog i psychoterapeuta. Posiadając Europejski Certyfikat Psychoterapeuty, oferuje psychoterapię indywidualną i dla par w gabinecie w Warszawie lub online. Proponuje terapię integrującą podejście systemowe, psychodynamiczne i egzystencjalne. Pomaga osobom cierpiącym na depresję, zaburzenia odżywiania, bezsenność i nie tylko. Wspiera osoby, które doświadczyły traumy w życiu. W ramach terapii dla par proponuje pomoc w rozwiązywaniu konfliktów, zrozumieniu własnych potrzeb i budowaniu więzi.

Psychoterapeuta Maciej Popławski
ul. Świętokrzyska 32 lok. 48a
00-116 Warszawa
tel.: 504 728 458

Maciej Popławski - pomoc psychologiczna Warszawa Śródmieście
 

9. Centrum Terapii Dialog

Centrum Terapii Dialog to ośrodek certyfikowanych psychoterapeutów w Śródmieściu, na Mokotowie i w innych dzielnicach Warszawy. Zatrudnia psychologów i psychoterapeutów specjalizujących się w różnych nurtach terapeutycznych. Zapewnia kompleksową pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną dla osób z zaburzeniami psychicznymi, chorobami psychicznymi lub zmagających się z kryzysami życiowymi. Oferuje wsparcie psychologa rodzinnego. Prowadzi terapię psychodynamiczną, poznawczo-behawioralną i dla par.

Centrum Terapii Dialog Śródmieście
ul. Słomińskiego 19
00-195 Warszawa
tel.: 22 436 83 50

Centrum Terapii Dialog - terapia dla par Warszawa Śródmieście
 

10. Inga Nowak-Dusza

Jako psycholog i psychoterapeuta Inga Nowak-Dusza oferuje psychoterapię w nurcie ericksonowskim i integracyjnym, zarówno indywidualną, jak i dla par czy rodzin. Prowadzi profesjonalną psychoterapię dla osób doświadczających lęku, przewlekłego stresu, cierpiących na zaburzenia odżywiania i nie tylko. Zapewnia wsparcie osobom pragnącym zmian w relacjach z innymi ludźmi i tym, które odczuwają dolegliwości psychosomatyczne. W gabinecie Psychoterapia z Duszą w Śródmieściu w Warszawie organizuje warsztaty relaksacyjne dla matek i córek. W Polskim Instytucie Ericksonowskim prowadzi szkolenia z psychoterapii.

Inga Nowak-Dusza
Plac Dąbrowskiego 7/16
00-057 Warszawa
tel.: 602 128 117

Inga Nowak-Dusza - psychoterapeuta teoria Eriksona

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.