Klinika medycyny estetycznej Genesis Clinic w Krakowie

Czym jest liposukcja i kiedy warto się na nią zdecydować?

Liposukcja kojarzy się z szybkim sposobem na pozbycie się tkanki tłuszczowej. Któż nie marzy o pięknym, smukłym ciele? Liposukcja pozwala na usunięcie tłuszczu z różnych części ciała. Kobiety najczęściej decydują się na redukcję tłuszczu z brzucha, ud, pośladków, czy ramion. Choć ta metoda redukcji tkanki tłuszczowej staje się coraz bardziej powszechna i popularna, przed podjęciem decyzji o zabiegu, warto poznać zalecenia i przeciwwskazania do liposukcji.

Czytaj więcej

PATRONUS - wypożyczalnia sprzętu medycznego

Wypożyczalnia sprzętu medycznego po urazie - jak to działa i ile kosztuje?

Jak wiadomo kupno sprzętu medycznego i ortopedycznego najczęściej wiąże się w niemałym wydatkiem. Zakup niektórych akcesoriów jest nieopłacalny lub zbyt kosztowny. W wielu przypadkach artykuły potrzebne tylko na daną chwilą później stają się zbędnym sprzętem zagracającym mieszkanie. Jak zatem pozyskać potrzebne urządzenia rehabilitacyjne, bez konieczności nabywania ich na własność? Które akcesoria ortopedyczne są najbardziej popularne i w jakich przypadkach się przydają? Jak wybrać najlepszy produkt? Na czym polega i ile kosztuje wynajem?

Czytaj więcej

O liposukcji i liporzeźbieniu - doktor Bartłomiej Juza

Lek. Bartłomiej Juza jest flebologiem - od 2010 roku zajmuje się leczeniem schorzeń układu naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem mało inwazyjnego leczenia chorób żył. Od 2017 do zakresu jego specjalności należą także medycyna regeneracyjna oraz estetyczna.

Czytaj więcej

arteterpia dla dorosłych z Sensarte

Arteterapia dla dorosłych - odnajdź sens dzięki sztuce

Arteterapia to rodzaj oddziaływania terapeutycznego, które wykorzystuje różne techniki kreatywne i artystyczne w celu wyrażenie i zrozumienia swoich emocji i uczuć. Jest to bardzo dobry sposób na pomoc seniorowi w nauce komunikowania swoich potrzeb oraz rozumieniu ich. Ponadto to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu w grupie osób o podobnym wieku i zainteresowaniach, dzięki czemu senior nie ma poczucia wykluczenia społecznego.

Czytaj więcej

Portale o urodzie i zdrowiu

Wiadomo, że dzisiaj w Internecie znajdziemy wszystko. Połączenie z Internetem umożliwia nam znalezienie praktycznie każdej informacji, która nas interesuje.

Czytaj więcej