Skip to main content

Odstające uszy i inne problemy estetyczne

1 komentarz

Każdy człowiek niezależnie od płci i wieku chce się dobrze prezentować. Wiemy jak wielkie znaczenie mają czynniki wizualne. Dotyczy to wnętrz, przedmiotów oraz nas samych. Warto pamiętać o należytym dbaniu o siebie i pielęgnacji swojego ciała. Czasem nie potrzeba wiele, aby odmienić swój codzienny wygląd.

Czytaj więcej

Top 10 psychoterapeutów na Mokotowie i w Śródmieściu w Warszawie

Dodaj komentarz

Odczuwasz brak sensu życia, nie radzisz sobie ze stresem lub doświadczasz wybuchów złości? Jeśli czujesz, że dotychczasowe sposoby radzenia sobie z tymi problemami nie działają, a chcesz poprawić jakość swojego życia, skorzystaj z pomocy psychoterapeuty. Specjalista pomoże Ci powrócić do równowagi emocjonalnej. Sprawdź ranking Top 10 psychoterapeutów na Mokotowie i w Śródmieściu w Warszawie.

Czytaj więcej

Arteterapia dla dorosłych - odnajdź sens dzięki sztuce

Dodaj komentarz

Arteterapia to rodzaj oddziaływania terapeutycznego, które wykorzystuje różne techniki kreatywne i artystyczne w celu wyrażenie i zrozumienia swoich emocji i uczuć. Jest to bardzo dobry sposób na pomoc seniorowi w nauce komunikowania swoich potrzeb oraz rozumieniu ich. Ponadto to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu w grupie osób o podobnym wieku i zainteresowaniach, dzięki czemu senior nie ma poczucia wykluczenia społecznego.

Czytaj więcej

Co można jeść po wybielaniu zębów?

Dodaj komentarz

Zabieg wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym już za Tobą? Zastanawiasz się, co robić, aby jak najdłużej cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem? Oprócz prawidłowej higieny jamy ustnej duże znaczenie ma odpowiednia dieta - stosowana przez określony czas po zabiegu i rezygnacja z palenia papierosów. Przeczytaj, jakich zaleceń warto przestrzegać i co jeść po wybielaniu zębów u dentysty.

Czytaj więcej