Skip to main content

Co można jeść po wybielaniu zębów?

Dodaj komentarz

Zabieg wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym już za Tobą? Zastanawiasz się, co robić, aby jak najdłużej cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem? Oprócz prawidłowej higieny jamy ustnej duże znaczenie ma odpowiednia dieta - stosowana przez określony czas po zabiegu i rezygnacja z palenia papierosów. Przeczytaj, jakich zaleceń warto przestrzegać i co jeść po wybielaniu zębów u dentysty.

Czytaj więcej

Senior w domu opieki — jak przygotować bliską osobę na przeprowadzkę?

Dodaj komentarz

Przeprowadzka do domu seniora to niezwykle trudne wyzwanie zarówno dla seniora, jak i dla jego bliskich. Wiąże się ona z licznymi zmianami, do których przystosować będą się musieli wszyscy w otoczeniu osoby, która zmienia miejsce zamieszkania. Życie w domu seniora może odbiegać od czasu spędzanego w domu, głównie z powodu braku bliskich. Jednakże w takich miejscach pracownicy szczególnie zwracają uwagę na panującą tam atmosferę, która ma sprawić, że seniorzy będą czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Czytaj więcej

Jak psychoterapia może wpłynąć na samopoczucie?

Dodaj komentarz

Psychoterapia indywidualna odgrywa istotną rolę w poprawie samopoczucia. Poprzez umożliwienie zgłębiania własnej tożsamości, przetwarzania emocji, radzenia sobie z problemami i wzmacniania samoświadomości, terapia indywidualna może mieć pozytywny wpływ na jakość życia. W tym artykule przyjrzymy się, jak terapia indywidualna wpływa na samopoczucie i jakie korzyści może przynieść, skupiając się na zrozumieniu siebie, przetwarzaniu emocji, radzeniu sobie z problemami oraz wzmacnianiu samoświadomości.

Czytaj więcej