Skip to main content

O liposukcji i liporzeźbieniu - doktor Bartłomiej Juza

Dodaj komentarz

Lek. Bartłomiej Juza jest flebologiem - od 2010 roku zajmuje się leczeniem schorzeń układu naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem mało inwazyjnego leczenia chorób żył. Od 2017 do zakresu jego specjalności należą także medycyna regeneracyjna oraz estetyczna.

Doktor Juza

Międzynarodowe wykształcenie i współprace

Swoje umiejętności doskonalił u światowej sławy specjalistów w dziedzinie flebologii. Szkolił się u Attilio Cavezzi – prezes międzynarodowej unii flebologicznej, jednego z twórców nowoczesnych małoinwazyjnych metod leczenia żylaków oraz założyciela VENALINFA – europejskiego centrum leczenia schorzeń żył z siedzibą w San Benedetto del Tronto. Może pochwalić się również nauką u Ahmeda Elsaftawy - wybitnego chirurga w zakresie chirurgii regeneracyjnej oraz estetycznej.

Obecnie nadal współpracuje z międzynarodowymi placówkami. Wśród nich znajdują się Instituto Flebologico Italiano we Włoszech oraz Royal Medical Center, z siedzibą w Doha w Katarze.

Lek. Bartłomieja Juzy ze szczególną pasją podchodzi do jest leczenie ciężkich owrzodzeń żylnych oraz przewlekłych ran. Jest również inicjatorem innowacyjnych rozwiązań w medycynie. Więcej na ten temat można dowiedzieć się pod linkiem bartlomiejjuza.pl - na stronie internetowej należącej do doktora.

Leczenie obrzęku lipidowego

Od 2017 do zakresu jego specjalności należą medycyna regeneracyjna, oraz estetyczna. Efektem pracy nad nowymi dziedzinami medycyny są pierwsze w Polsce i jedne z pierwszych na świecie zabiegi leczenia obrzęku lipidowego (lipodemia/lipodemia) z wykorzystaniem systemu Vaser 3D. Ten system przeszczepów autologicznych komórek macierzystych jest wykorzystywany przez Lek. Bartłomieja Juzę zarówno w leczeniu najcięższych przypadków trudno gojących się ran, jak również celem przebudowy i regeneracji skóry całego ciała.

 Pionierskie metody

Jako pierwszy lekarz na terenie województwa małopolskiego rozpoczął wykonywanie procedur usuwania żylaków z użyciem kleju – VenaSeal. To obecnie najskuteczniejsza, najmniej inwazyjna i całkowicie bezbolesna metoda usuwania żylaków kończyn dolnych. VenaSeal znalazł także zastosowanie w leczeniu malformacji naczyniowych, przetok tętniczo – żylnych pozostałych części ciała, na przykład dłoni. Leczenie trudnych przypadków, nieleczonych dotychczas w ten sposób jest temat pracy badawczej oraz publikacji Lek. Bartłomieja Juzy.

Obecnie, wraz z firmą Key-Med, opracowuje przełomowe opatrunki biologiczne, samodzielnie wykonywane z kibryny oraz komórek macierzystych pozyskiwanych z krwi pacjenta. To przełom w medycynie, który umożliwił wielu zdesperowanym pacjentom całkowity powrót do zdrowia w bardzo krótkim czasie.

Do wykonywanych przez niego zabiegów należą również innowacyjne zabiegi leczenia przewlekłego obrzęku tłuszczowego wraz z modelowaniem sylwetki ciała oparte o rzeźbienie 3D wraz z lipofeelingiem.

Pod linkiem doktorjuza.pl znajdziesz pełny zakres leczonych chorób.

Operacja prowadzona przez doktora Juzę

Lekarz Bartłomiej Juza

Dla Lek. Bartłomieja Juzy nie ma rzeczy niemożliwych! Dotychczasowi pacjenci cenią go za ogromne zaangażowanie, innowacyjność, profesjonalizm i rzeczowe podejście. Serdecznie zaprasza wszystkich pacjentów potrzebujących profesjonalnej i skutecznej pomocy.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.