Skip to main content

Medycyna estetyczna brzucha

Jak wiemy, w dzisiejszych czasach wygląd jest na pierwszym miejscu. Każdy chce wyglądać jak z żurnala. Być pięknym, młodym i smukłym człowiekiem. W związku z tym w ostatnich latach chirurgia plastyczna rozwinęła się w dużym stopniu. Ilość prywatnych klinik w których wykonywane są operacje plastyczne rośnie z roku na rok. Coraz więcej kobiet ale nie tylko, decyduje się przede wszystkim na plastykę brzucha. Chyba każdy marzy o płaskim brzuchu jak u modelki. Czasem nawet żadne ćwiczenia fizyczne nie dadzą efektu jaki daje zabieg plastyki brzucha. Często przyczyną korekty brzucha jest nadmiar pozostałej skóry związanej z przebytą ciążą kobiety. Skóra nie jest już tak elastyczna jak z przed urodzeniem dziecka. Zostają blizny i "zwisająca" skóra.

Poczuj się dobrze ze sobą na nowo

Każda kobieta, która boryka się z takim problem, wie co to znaczy, jak czuje się nieatrakcyjna. Dlatego korekta brzucha w takim przypadku jest zbawieniem, wręcz ulgą. Każdy lekarz widząc kobietę, która po udanym zabiegu cieszy się z nowego brzuszka, wie, że zrobił dla niej coś wyjątkowego co sprawi, że znów będzie czuła się pewna siebie. Znów założy ulubione bikini i powie sobie "jestem piękna". Z punktu psychologicznego jest bardzo ważne, abyśmy czuli się we własnej skórze dobrze. Kiedy akceptujemy siebie zdecydowanie lepiej będzie nam się układało w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Pozbądź się zwisającej skóry

Zabieg plastyki nie dotyczy jednak tylko kobiet. Nie ładny brzuch i nadmiar skóry może dotyczyć również mężczyzn. Zdarza się tak kiedy stracimy zbędne kilogramy a związku z odkładaniem się tłuszczu,skóra nadmiernie się rozciągnęła. Często jednym sposobem wrócenia do poprzedniego wyglądu kiedy brzuch był ładny i płaski, jest plastyka brzucha. Owszem nie jest to bezbolesny zabieg. Rekonwalescencja jest długa, ale późniejszy efekt może być doskonały. Ludzie często nie mogą się nachwalić, chociażby w programach telewizyjnych jak korekta brzucha zmieniła ich życie. Ktoś kto był nadmiernie otyły, jedynym sposobem aby pozbyć się nadmiaru skóry to właśnie plastyka brzucha. Żadne ćwiczenia nie pomogą, pozbycie się zbędnej tkanki to jedyny sposób, aby wrócić do normalnego życia.

Przemyśl wybór kliniki

Trzeba jednak przed takim zabiegiem przemyśleć wybór klinki, aby być pewnym, że wszystko będzie dobrze. Warto umówić się na konsultacje i poznać szczegóły zabiegu. Zdarza się tak, że komuś wydaje się, że zabieg jest niezbędny a w gruncie, rzeczy wystarczą ćwiczenia. Dlatego tak ważna jest rozmowa z lekarzem. Zabieg plastyki brzucha na pewno nie jest czymś przyjemnym na dodatek i kosztowym. Jednak nie ma co się czarować, jeśli ktoś bardzo czegoś chce odda wszystko aby tego dokonać. Każda kobieta (no może prawie każda) zrobi wszystko, aby mieć piękny brzuch, taki jak chociażby znane trenerki fitness.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Karol · 7 miesięcy temu
    Muszę przyznać, że to faktycznie aktualny temat. Niestety teraz sporo osób ma kompleksy związane ze swoją figurą...

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

To prawda, że niektórych elementów naszego ciała nie da się ukryć i potrafią się rzucać ...
Karol 7 miesięcy temu Medycyna estetyczna brzucha
Muszę przyznać, że to faktycznie aktualny temat. Niestety teraz sporo osób ma kompleksy związane ze ...
Patronus-med znowu ratuje sytuację! Traf chciał, że natknąłem się na ich artykuł o koncentratorach tlenu, ...
W naszym przypadku konieczny był pobyt krótkoterminowy w domu seniora. Od kilku lat sprawujemy domową ...
Bardzo opłacalna możliwość. Uraz mija, a przecież sprzęt medyczny potem leży. Lepiej, żeby kolejny raz ...