Skip to main content

Masaż Icoone - sposób na cellulit i nie tylko

Dodaj komentarz

Masaż Icoone to nowoczesna metoda masażu podciśnieniowego wykonywanego z pomocą specjalistycznego urządzenia. Poza urządzeniem sterującym i wytwarzającym podciśnienie ważnym elementem tego systemu są głowice masujące. Zbudowane w oparciu o opatentowaną technologię Roboderm głowice mają unikalną konstrukcję, która pozwala na dostarczenie skórze 1180 bodźców na każdy dm2 skóry. Sekretem konstrukcji są ruchome rolki wyposażone w mikrodysze operujące podciśnieniem. Dzięki tej konstrukcji oraz specjalnym programom sterującym masaż Icoone jest jednocześnie bardzo delikatny dla skóry i bardzo skuteczny w działaniu.

Zabieg Icoone - endermologia 3D

Icoone - odpowiedni dla bardzo wrażliwej skóry

Masaż Icoone jest zabiegiem bezbolesnym i nieinwazyjnym. Pomimo potwierdzonej skuteczności działania, masaż operuje technikami całkowicie bezpiecznymi dla skóry. Podczas zabiegu nie jest ona poddawana naprężeniom mogącym jej zaszkodzić, nawet w przypadku cery wyjątkowo wrażliwej i delikatnej. Dzięki temu zabieg może być wykonywany również na delikatnej skórze dekoltu, szyi oraz twarzy. Jako jedyny na rynku może być wykonywany również na samych powiekach i ustach. Zabieg w tych ultrawrażliwych miejscach wykonywany jest z wykorzystaniem specjalnie do tego przystosowanej mikrogłowicy.

Jakie zastosowanie ma masaż Icoone?

Masaż Icoone doskonale sprawdza się w walce z cellulitem oraz innymi niedoskonałościami skóry. Bywa wykorzystywany do zwalczania blizn niemożliwych do usunięcia operacyjnie, ale również w przypadku bólów mięśniowych czy takich, których źródłem są urazy i schorzenia ścięgien. Masaż działa relaksująco i wyciszająco, koi więc nie tylko naszą skórę ale i umysł. Dzięki temu, że jest delikatny dla cery i całkowicie nieinwazyjny, tuż po zabiegu możemy wrócić do naszej zwykłej aktywności. Jednym widocznym efektem może być nasza piękniejsza i zdrowsza skóra.

Efekty wyszczuplające po zabiegu Icoone

Zabieg Icoone to prawdziwy pogromca niechcianego i trudnego do zlikwidowania ćwiczeniami fizycznymi tłuszczu. Pozwala pozbyć się problemu bez konieczności poddawania się skomplikowanym zabiegom chirurgicznym.

Wyszczuplające efekty zabiegu Icoone

Kto wykonuje zabieg Icoone?

Zabieg Icoone jest wykonywany przez profesjonalistów przeszkolonych z działania systemu i umiejętnie operujących jego możliwościami. Decydując się na zabieg Icoone powierzamy swoje ciało w dobre, pewne ręce fachowca, możemy się więc zrelaksować i czekać na efekty.

Jak Icoone działa na skórę?

Efekty działania masażu podciśnieniowego Icoone są widoczne praktycznie już po pierwszej sesji. Głęboko działające impulsy pobudzają mikrokrążenie skóry a także usprawniają pracę układu limfatycznego. Pobudzają również efektywność działania fibroblastów odpowiedzialnych za elastyczność i jędrność skóry. Usprawnione krążenie przekłada się bezpośrednio na odżywienie oraz dotlenienie skóry, a tak zaopatrzona w składniki skóra po prostu promienieje. Najlepsze efekty uzyskiwane są po kilku lub kilkunastu sesjach, dlatego zabieg często oferowany jest właśnie w takich zestawach. Przeważnie cena zabiegu zakupionego w zestawie kilku sesji jest bardzo korzystna. Przykładem może być oferta krakowskiego studia urody Cleo: https://www.studiourodycleo.pl/oferta/kosmetyka/icoone-rewolucyjna-endermologia-3d, które od jakiegoś czasu w swojej ofercie posiada właśnie ten zabieg.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.